מהן השיטות המובילות להרמת החזה בניתוח ולמי הן מיועדות?

מבין מגוון הטיפולים האסתטיים שהרפואה יודעת להציע, נראה כי ניתוח הגדלת חזה היא בין התהליכים המבוקשים ביותר, מזה מספר שנים – בישראל ובעולם כולו. החשש המלווה נשים רבות שמתלבטות האם לעבור את התהליך, לרוב נובע מחוסר ידע בנוגע לניתוח הפלסטי עצמו. רבות אינן מודעות לכך שישנן כמה דרכים לבצע את הניתוח להרמת החזה, מה שמאפשר התאמה מדויקת לכל מטופלת והשגת תוצאות נהדרות ומשביעות רצון.

קצת לפני שמתחילים במידה וזאת הפעם הראשונה שלך, קבלי מאיתנו טיפ קטן: 

בחרי את הרופא המומלץ באמצעות תמונות. ריכזנו עבורך בקישור הבא תמונות לפני ואחרי של הגדלת חזה (ניתן ללחוץ על הקישור 🙂

מדוע נשים בוחרות להרים את החזה ולמי ההליך הזה יתאים?

נפילה של החזה יכול להתרחש מכמה וכמה סיבות:

  1. התבגרות של העור – מתרחשת אצל כל הנשים. העור הופך דקיק ונפול עם השנים וגם השרירים המחזיקים את החזה, הופכים לרפויים יותר.
  2. ירידה משמעותית במשקל – אצל נשים במצב של השמנת יתר, החזה יכול להיראות גדול אך בפועל מדובר בשומן, שהולך ומצטמצם ככל שהאישה מורידה במשקלה. כאשר היא מגיעה למשקל היעד, רוב הסיכויים שהחזה שלה ייראה נפול, בשל העור העודף שנוצר לאחר ההרזייה המשמעותית.
  3. אחרי הריון ולידה – נשים שהחזה שלהן גדל במהירות בזמן ההריון וההנקה, חוות נפילה של החזה כאשר הן מסיימות להיניק.

ניתוחי הרמה של החזה מתאימים, אם כן, לנשים שמרגישות שהן רוצות להיראות צעירות יותר, למי שמעוניינות להחזיר את החזה שלהן למצבו הקודם ולנשים שרוצות להרגיש בטוחות יותר עם גופן. הרמת החזה מגיעה, במקרים רבים, יחד עם הקטנה או הגדלה של החזה, כאשר המטרה היא לייצר מראה פרופורציונלי לגוף – כלומר חזה שנראה טוב ומשתלב גם מבחינת הגודל, עם יתר חלקי הגוף.

למי הניתוח להרמת החזה לא יתאים?

ישנה חשיבות גבוהה בהתאמת הטיפול האסתטי, אל האישה שעומדת לעבור אותו, זאת כדי להשיג תוצאה משביעת רצון שתיראה נהדר לאורך שנים ארוכות קדימה. בדיוק מסיבה זו, חשוב להבין למי דווקא לא יתאים הניתוח להרמת החזה. נשים שעדיין נמצאות במצב של השמנת יתר, נשים שזה עתה ילדו, נשים שנמצאות בנסיונות כניסה להיריון – כל אלו הן דוגמאות למי שמומלץ לא לעבור הרמה של החזה.

הסיבה היא, שכאשר אישה נמצאת במצב של שינויים פיזיים, שיכולים להשפיע על מראה החזה שלה, הניתוח להרמת החזה לא יעניק את המראה הסופי של השדיים והם עוד יכולים להשתנות באופן ניכר. במצב כזה, לניתוח אין הרבה טעם ומומלץ לבחון אופציות אחרות – אולי, אפילו, כאלה שאינן פולשניות כלל, על מנת להשיג מראה אופטימלי של החזה, ככל הניתן.

מהן שלוש השיטות המובילות להרמת חזה בניתוח?

הרמת החזה בניתוח יכולה להתבצע ללא כל התערבות מעבר להרמה, כאשר במקרה כזה מוסרים עודפי עור ושומן אך החזה עצמו נותר באותו הגודל. שיטה נוספת כולל בתוכה הגדלה של החזה, בנוסף להרמה, כלומר הכנסת שתל או הזרקת שומן עצמי – בנוסף להרמה. השיטה השלישית מתאימה למי שמתמודדת עם חזה גדול מדי ומעוניינת להרים אותו ובנוסף גם להקטינו, לכן זו שיטה שכוללת גם הקטנת חזה.

אתר היועצת – למצוא בקלות רופאים מומחים לאסתטיקה באיזור שלך

אתר היועצת הוא המקום הטוב ביותר למצוא בו רופאי אסתטיקה מומלצים לצורך ניתוח של הקטנת חזה ולכל סוג של טיפול מעולם הרפואה האסתטית. באמצעות האתר תוכלו לסנן את הרופאים הטובים ביותר בתחומם, על פי איזור המגורים שלכם – ולמצוא מומחים לאסתטיקה שיכולים להעניק לכם את הטיפול המבוקש, בקליניקה הממוקמת בהתאם להעדפות שלכם. האתר הידידותי מאפשר מציאת רופאים מקצועיים ובעלי ניסיון מכל תחומי האסתטיקה הרפואית, בכמה קליקים ובמקסימום של נוחות – דבר המקל עד מאוד על מציאת אנשי המקצוע המתאימים, לצורך ביצוע הטיפול המבוקש.

אולי יעניין אותך גם:

Comments are closed.