לימודי מוזיקה מובנים לגיל 4-6

מחקרים רבים מראים כי מוזיקה תורמת המון לילדים צעירים. מוזיקה מפתחת את היצירתיות אצל הילדים ומעניקה להם המון כלים חשובים אשר ישמשו אותם לאורך שנים ארוכות. אך בכדי שאכן הלמידה תהיה אפקטיבית אתם צריכים לשים דגש גדול על השאלה היכן הילדים שלכם ילמדו ולא פחות חשוב מכך באיזה שיטה הם ילמדו את המוזיקה. אתם חייבים להבין כי לא ניתן ללמד ילדים בגילאי 4-6 באותה שיטה שבה מלמדים מבוגרים או ילדים בוגרים ויש לבצע התאמות חשובות ביותר אשר יאפשרו לילדים ללמוד בצורה הטובה ביותר שיש. כחלק מכך אנחנו ממליצים לכם לפנות אל לימודי מוזיקה בשיטת JMC (Junior Music Course). הלימוד בשיטה זו נעשה יחד עם אחד ההורים והוא שם דגש על מרכיבים חשובים ביותר בחינוך מוסיקלי. הלימודים מתקיימים ביחד עם ילדים נוספים בקבוצות קטנות וכך הילד לומד מעמיתיו ואף מפתח חברויות חדשות.

לימודי מוזיקה לגיל 4-6

זכרו כי הלימודים צריכים להיות חוויה בשביל הילד ולא עונש

אחד הדברים החשובים ביותר שעליהם שמים דגש בעת לימודי מוזיקה בשיטת JMC היא העובדה כי הלימודים צריכים להיות חוויה מהנה ומיוחדת ולא עונש לילד. רק שיטה המעניקה לילד שמחה וכיף תבטיח כי הילד ייהנה כמה שיותר וילמד בצורה הטובה ביותר שיש. על רקע זה ברור כי הילד צריך לאהוב את השיעורים ולהתחבר אל המורה שלו. כמובן שגם ההורה שמגיע עם הילד לשיעור צריך ליהנות מאוד מהשיעורים והחוויה צריכה להיות מיוחדת בשביל שניהם ולספק להם חוויה בלתי נשכחת. זהו אחד הדגשים החשובים ביותר בשיטה ואחד הדברים עליהם המורים שמים לב יותר מהכול.

מדוע ללמוד בבית ספר ולא אצל מורה פרטי?

אם אתם רוצים לשלוח את ילדכם אל לימודי מוזיקה כדאי לכם מאוד לחשוב היטב על השאלה היכן תעשו זאת והיכן הילד ילמד. ההמלצה שלנו היא ללכת אל בית ספר למוזיקה ולא אל מורה פרטי. עליכם להבין כי שיטות הלימוד בבית ספר הן הרבה יותר טובות והנהלים בבית ספר שעל פיהם המורים עובדים הם הרבה יותר ברורים ועל כן בית ספר מחזיק ביתרונות רבים אל מול מורה פרטי.

אולי יעניין אותך גם:

Comments are closed.